-25%
Cisco Transceiver Modul GBIC Gigabit EN 1000BaseSX WS-G5484=

Cisco Transceiver Modul GBIC Gigabit EN 1000BaseSX WS-G5484=

19.95 14.95 incl. 21% BTW

De industrie-standaard Cisco Gigabit Interface Converter (GBIC) is een hot-swappable device / output-device dat past (connecteert) in een Gigabit Ethernet-poort of slot, welke geconnecteerd is aan het netwerk. Cisco GBICs kunnen worden ingezet op een breed scala van Cisco-producten en kan worden gecombineerd met 1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-ZX, of 1000BASE-CWDM-interfaces op een port-to-port basis . Cisco 1000BASE-SX GBIC (WS-G5484) werkt op gewone multimode fiber (MMF) optische link (bereik 550 meter)

Netwerk

  • Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
  • Converter input interface 1000Base-SX
  • Vezel-optische connector SC
  • Netwerkstandaard IEEE 802.3z

Verbindingsmogelijkheden

  • Verbindingstechnologie Bedraad
  • Fibre channel-poorten 2
  • Golflengte 850 nm
  • Maximaal bereik 1000m
  • Draad modus structuur Multi-mode

Design

  • Intern
  • Kleur van het product Roestvrijstaal

Energie
Ingangsspanning 5V

Eisen aan de omgeving

  • Temperatuur, in bedrijf 0 – 50 °C
  • Temperatuur bij opslag -40 – 85 °C

Gewicht en omvang

  • Gewicht 75g

Other features

  • Afmetingen (BxDxH) 391 x 88,9 x 19 mm
  • Interface GBIC

2 op voorraad

  • Extra informatie
  • Beoordelingen (0)

Extra informatie

Gewicht 0.5 kg

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.


Be the first to review “Cisco Transceiver Modul GBIC Gigabit EN 1000BaseSX WS-G5484=”