Allied Telesis AT-MC101XL (ST) Multi-Mode Converter

Allied Telesis AT-MC101XL (ST) Multi-Mode Converter

39.95 incl. 21% BTW

Allied Telesis media converter: AT-MC101XL kenmerken

100BaseTX to 100BaseFX/ST (MM) (2km) Media Converter

Allied Telesis AT-MC101XL, 0 – 40 °C, -20 – 80 °C, 5 – 95 procent, 100Base-TX UTP, 100Base-FX F, 0 – 3048 m, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE

Ethernet media converter enable service providers to use fiber cabling to extend the size of UTP networks. Supporting ST fiber connector, this converter can be used to extend networks with up to 2km of fiber.

Allied Telesis media converter: AT-MC101XL specificaties
Certificaten
Veiligheid UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 – 40 °C
Temperatuur bij opslag -20 – 80 °C
Hoogte, in bedrijf 0 – 3048 m
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 – 95 %
Energie
Typisch stroomverbruik 6 W
Gewicht en omvang
Gewicht 294 g
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Bekabelingstechnologie 100Base-TX UTP, 100Base-FX F
Overige specificaties
Full duplex Ja
Interface Fast Ethernet
Elektromagnetische emissie FCC Class A
Stroomvoorziening 100-240 VAC, 50-60Hz
Aansluitingen 1x RJ-45 (MDI/MDI-X)
1x ST 100Base-FX
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q
Afmetingen (BxDxH) 104.6 x 95.25 x 25.4 mm
Prestatie
Maximaal bereik 2000 m

2 op voorraad

  • Extra informatie
  • Beoordelingen (0)

Extra informatie

Gewicht 1 kg

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.


Be the first to review “Allied Telesis AT-MC101XL (ST) Multi-Mode Converter”