Allied-Telesis-AT-MC101XL-ST-Multi-Mode-Converter.jpg

Allied Telesis AT-MC101XL (ST) Multi-Mode Converter

39,95 incl. 21% BTW

2 op voorraad

  • Beschrijving
  • Extra informatie

Productbeschrijving

Allied Telesis media converter: 100BaseTX to 100BaseFX/ST (MM) (2km) Media Converter kenmerken

100BaseTX to 100BaseFX/ST (MM) (2km) Media Converter Ethernet media converter enable service providers to use fiber cabling to extend the size of UTP networks. Supporting ST fiber connector, this converter can be used to extend networks with up to 2km of fiber.

Allied Telesis media converter: 100BaseTX to 100BaseFX/ST (MM) (2km) Media Converter specificaties
Certificaten
Veiligheid UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
Design
LED-indicatoren Ja
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 – 40 °C
Temperatuur bij opslag -20 – 80 °C
Hoogte, in bedrijf 0 – 3048 m
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 – 95 %
Energie
Typisch stroomverbruik 6 W
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Overige specificaties
Full duplex Ja
Interface Fast Ethernet
Elektromagnetische emissie FCC Class A
Stroomvoorziening 100-240 VAC, 50-60Hz
Aansluitingen 1x RJ-45 (MDI/MDI-X) 1x ST 100Base-FX
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q
Afmetingen (BxDxH) 104.6 x 95.25 x 25.4 mm
Bekabelingstechnologie 100Base-TX UTP & 100Base-FX F

Extra informatie

Gewicht 1 kg